NakupniCentrum.cz

Soulfly - 15.7.09

20. června 2009 v 12:07 | Twigi |  Koncerty
SOULFLY
Datum konání: 15.7.2009

Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3 - Žižkov
tel: 296 330 911, email:
info@palacakropolis.cz, www stránky

Nebyli by to SOULFLY, kdyby při svém tažení po evropských městech opomněli své věrné publikum v Čechách a do koncertního itineráře nezanesli alespoň jednu zastávku na našem území.

Nemilosrdnou nálož dunivých metalových riffů a brazilských rytmů tentokrát ex frontman Sepultury a jeho kumpáni "odpálí" 15.7. v Paláci Akropolis!


Soulfly (název odkazuje na tragickou smrt Cavalerova nevlastního syna) se začali formovat ve druhé polovině roku 1997 poté, co Max Cavalera v prosinci 1996 po čtrnácti letech opustil Sepulturu.

Od svého vzniku skupina prošla nejednou personální změnou (v jejím středu se vystřídali mj. Logan Mader z Machine Head nebo Mike Doling ze Snot), až se v roce 2003 ustálila v podobě Max Cavalera (zpěv, kytara), Marc Rizzo (kytara), Bobby Burns (basa) a Joe Nunez (bicí a perkuse).
A pestrostí nešetří ani všech šest dosavadních nahrávek Soulfly, kde Cavalerovu už tak famózní fúzi trash metalu a hardcoru s prvky latinskoamerického etna svým hlasem v minulosti ještě "okořenili" např. Corey Taylor (Slipknot), Tom Araya (Slayer), Fred Durst (Limp Bizkit) nebo Sean Lennon.

Zatím posledním přírůstkem do diskografie Soulfly je deska Conquer, kritikou i fanoušky zatím vůbec nejlépe hodnocená nahrávka skupiny, kterou Cavalera a spol. vloni ve vyprodaném sále pražské Roxy odpremiérovali a nyní tento příběh příjíždí do Paláce Akropolis "dovyprávět".

Jak lze ale předpokládat i z programu zatím posledního vystoupení Soulfly v Čechách, které se uskutečnilo letos na jaře v rámci zlínské Metalmanie, ošizena Praha jistě nebude ani o hity z předešlých alb Soulfly, repertoáru Cavalera Conspiracy či Sepultury.

Vstupenky (pozor pouhých 699 ks!!!) je od dnešního dne k dostání za 660,- Kč ve všech obvyklých v distribučních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a za 600,- Kč v kávarně Paláce Akropolis.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama