NakupniCentrum.cz

Potkej se osobně s Korn!

14. května 2009 v 18:03 | Twigi |  Novinky metal
Všichni diváci, kteří si koupili nebo ještě koupí VIP vstupenku na pražský koncert kapely Korn 9. června 2009 v pražské Tesla Areně, budou moci vyhrát osobní setkání se členy této nu-metalové legendy. Počet výherců je dvacet pět a jediným omezením je nejpozdější termín koupě vstupenky - 31. května 2009. Možnost výhry platí pro VIP vstupenky z obou předprodejních sítí - Ticketpro a Ticketportal. Kromě možnosti setkání s kapelou zahrnuje VIP vstupenka welcome drink, zvláštní vchod do haly, možnost rezervace parkovacího místa před halou zdarma a nejlepší výhled. Ti, kdo si již zakoupili vstupenku nižší kategorie a chtějí být zařazeni do soutěže o setkání s kapelou, si ji mohou "up-gradovat" na VIP doplacením rozdílu na pobočce předprodeje, kde ji původně získali. Více info na www.charm-music.cz.


Korn jsou považováni za zakladatele a průkopníky nu-metalu, spojení tvrdého rocku s rapem a funkem. Za svoji kariéru od debutu v roce 1994 prodali přes 25 miliónů alb, šestkrát byli nominováni na Grammy a dvakrát toto ocenění získali. Jádro kapely tvoří v současné době zpěvák Jonathan Davis, kytarista James "Munky" Shaffer a baskytarista Reginald "Fieldy" Arvizu. Při živých vystoupeních je doplňují doprovodní hudebníci. "Na naše koncerty chodí další generace mladých lidí. Když jsme začínali, většině fanoušků bylo 14 nebo 15 let. Nyní jsou z nich právníci a doktoři, kteří vodí své děti. Překračujeme generace, což je skvělé," říká Jonathan Davis ke složení svých současných diváků. V České republice hráli třikrát, poprvé v roce 2005, naposledy loni v Ostravě. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketpro. Koncert uvádí agentura Charm Music.

Korn vznikli jako pětičlenná formace v roce 1993 v Kalifornii z původní metalové kapely LAPD, ke které se přidal zpěvák Jonathan Davis. Díky koncertování především jako předskokani Ozzy Osbourna, Megadeth či Marilyna Masona jejich eponymní debut získal zlatou desku a umístil se vysoko v hudebních žebříčcích. Následující album "Life Is Peachy" se stalo okamžitě hitem stejně jako všechny následující. Zajímavostí je, že například singl z alba "Issues" v roce 1999 měl svoji premiéru v jedné epizodě seriálu South Park. Zatím poslední studiové album z roku 2007 nenese žádný název. Pojmenování bylo necháno na fanoušcích. Korn, kteří sídlí v Los Angeles, neúnavně vystupují po celém světě, ať už sólově či se spřízněnými kapelami jako Limp Bizkit, System of a Down či Kid Rock. Pro rok 2009 byli například oznámeni jako jeden z headlinerů britského festivalu Download či německého Rock Am Ring. Udržují čilý kontakt se svými fanoušky i díky rozsáhlému a aktivnímu fanklubu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama