NakupniCentrum.cz

Cocotte Minute - 28.4.09

22. dubna 2009 v 21:10 | Twigi |  Koncerty
COCOTTE MINUTE
Datum konání: 28.4.2009

Palác Akropolis
Kubelíkova 27, Praha 3 - Žižkov
tel: 296 330 911,

Kytarový nářez i brutální disco oděné do latexu! Aneb SADO DISCO live! čeká 28.4. na návštěvníky Paláce Akropolis, kde toho večera bude křtít své stejnojmenné novinkové album pražská parta COCOTTE MINUTE!
Ačkoliv se novinka Sado Disco ještě ani nestačila pořádně ohřát na pultech prodejen (minulý týden debutovala v oficiálním prodejním žebříčku IFPI TOP 50 rovnou na 24.místě!), Cocotti k němu právě dotočili již druhý videoklip.

Po pilotní "Nenávisti" se tentokrát své videopodoby dočkala skladba "1-2-3 vpřed!", pod jejíž realizaci se podepsal režisér Giulio de Blasio, kameraman Filip Sanders, producent Jan Strašík a další.

Premiéra se odehrála toto pondělí na Bedna.tv, za jejíž podpory klip vznikl a která do hlavní role také "propůjčila svého" moderátora známého z pořadů "Dexter Power" či "X-bedna", herecky velmi talentovaného Jana Struze aka Dextera. A o čem videoklip pojednává? "O zhuleném taxikáři... Víc neprozradíme, ať se mají diváci, na co těšit" tají scénař Zeller. Kdo se chce dozvědět více, vedle Bedna.tv má možnost klip shlédnout i tento čtvrtek v pořadu Inbox na Óčko TV, kde se nejen tomuto tématu budou od 17hod věnovat v rozhovoru s Zellerem a Czendálem.

Po křtu na skupinu čeká série hned tří turné - vlastní klubové, Česká rocková liga 3 a hostovaní na šesti koncertech Divokýho Billa. To vše během pouhých tří měsíců, po jejichž uplynutí se Cocotte Minute rozjedou napříč republikou ještě po vybraných festivalech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama